Біотон

Про нас

/
Про нас

Про нас

«КРАСА ТА ДОГЛЯД ЩОДНЯ» – головний девіз продукції BIOTON COSMETICS!

Щоб природна краса зберігалася довше, необхідно доглядати за шкірою обличчя і волоссям, відновлюючи природні елементи на рівні клітинних структур організму. Регулярне використання наших косметичних засобів сприятиме збереженню вашої молодості на довгі роки.

Історія бренду BIOTON COSMETICS починається з 1997 року. Після закінчення 21 року BIOTON COSMETICS досяг значних результатів у сфері виробництва косметичних засобів та побутової хімії, тому її по праву вважають професіоналом у своїй діяльності.

BIOTON COSMETICS успішно розвиває свій бізнес не тільки в усіх регіонах України, а й в країнах СНД.

Бренд BIOTON COSMETICS налічує 13 торгових марок і більше 300 найменувань товарів косметичних засобів і побутової хімії, а також продукцію контрактного виробництва.

Косметичні засоби бренду виготовляються на основі високоякісних натуральних компонентів. Компанія виключає тестування своїх товарів на тварин і використовує альтернативні безпечні для навколишнього середовища методи відповідності стандартам норм і якості товарів. Вся продукція сертифікована відповідно до Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001.

  0 +
Років на ринку
0 +
Клієнтів
  0 +
Товарів

Що про нас кажуть клієнти