angle-left angle-right

Пропонуємо вашій увазі наш новий продукт — зубну пасту «Nature», орієнтовану на сучасне, успішне і цілеспрямоване покоління.

Зубна паста торгової марки «Nature» виготовляється з використанням найкращої української та імпортної сировини, на сучасному обладнанні, має високі споживчі властивості і більш доступна за ціною, ніж імпортні аналоги.

Наша перевага — багатокомпонентна чистильна система на основі м’якого, що не пошкоджує зубну емаль, абразиву діоксиду кремнію (silica).

У серії зубних паст «Nature» представлено широкий асортимент професійних рецептур, які забезпечують лікувально-профілактичний ефект у всій ротовій порожнині: очищення і зміцнення зубної емалі, тривала свіжість подиху, захист від карієсу, профілактика запалення і кровоточивості ясен, відновлення природної білизни і блиску зубів .

Також, цією серією зубних паст «Nature» ми починаємо програму соціальної відповідальності перед суспільством, частину прибутку від її продажу ми будемо використовувати на благодійність — підтримувати дитячі будинки, так як діти — це майбутнє країни, їм необхідна турбота і підтримка. За нашою діяльністю ви зможете спостерігати на нашому сайті та сторінці Facebook.